KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735045
nr 1273 5045
Oidentifierad konstnär. Signerad, läsande kvinna. Olja på duk, 65x53 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:13:05
100 kr
150 kr
200 kr